Przybywając do wioski dowiedzieliście się, że mieszkańcy wpadli w panikę, ponieważ wioskowy kapłan naglę zniknął – a wieczorem odbyć ma się wielki rytuał odkupienia. Badając teren bohaterowie odrywają, że wszystko zostało już idealnie przygotowane do rytuału, brak tylko kapłana. Wszystko jest na swoim miejscu – nic nie zostało ukradzione. Przy głębszym badaniu terenu bohaterowie odrywają, że kamienne słupy po wielu latach się przebudziły i emanują pradawną magią. Jak według was może potoczyć się dalej ta historia? Ps. Nie nie uciekł z ministrantem…. PS2. Zdjęcie można pobrać i użyć u siebie w kampanii.
Przybywając do wioski dowiedzieliście się, że mieszkańcy wpadli w panikę, ponieważ wioskowy kapłan naglę zniknął – a wieczorem odbyć ma się wielki rytuał odkupienia.

Badając teren bohaterowie odrywają, że wszystko zostało już idealnie przygotowane do rytuału, brak tylko kapłana. Wszystko jest na swoim miejscu – nic nie zostało ukradzione.

Przy głębszym badaniu terenu bohaterowie odrywają, że kamienne słupy po wielu latach się przebudziły i emanują pradawną magią. Jak według was może potoczyć się dalej ta historia?